Pranie sukni ślubnej

Pranie sukni ślubnej to wiele obaw i pytań. Czy suknia ślubna się nie zniszczy? Czy się dopierze? Wiele kobiet zadaje sobie pytania tego typu. Niektóre próbują nawet prać suknie w domowych warunkach. Samodzielne pranie sukni ślubnej jest czasochłonne, a co najważniejsze bardzo ryzykowne. Czyszczenie sukni ślubnej na własną rękę to ryzyko utraty delikatnych aplikacji ozdobnych takich jak: koraliki, cekiny czy kamienie. Dodatkowo delikatny materiał, z którego wykonane są suknie ślubne może się w łatwy sposób zniszczyć.

Jeżeli rozważasz sprzedaż swojej sukni ślubnej lub chciała byś ją zachować dla przyszłych pokoleń warto powierzyć jej pranie profesjonalistom. Profesjonalna pralnia wykona pranie sukni ślubnej w należyty sposób, z dbałością o każdy detal, a przede wszystkim w sposób bezpieczny dla sukni. Tylko w tym przypadku masz pewność, że Twoja suknia wróci do Ciebie jak nowa.

Warto powierzyć nam czyszczenie sukni ślubnej, ponieważ posiadamy ponad 8 lat doświadczenia w tej dziedzinie. Czyścimy zarówno proste kreacje ślubne jak i te bogato zdobione. Możesz więc być spokojna o cekiny, kryształki i elementy klejone znajdujące się na Twojej sukni ślubnej. Każdą tkaninę szybko i bezpiecznie odświeżymy. Nie ważne czy jest to satyna, organza, szyfon, tiul czy koronka. EcoPralnia sprawi, że Twoja suknia ślubna będzie jak nowa.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na pranie sukni ślubnej musisz to zrobić w miarę szybko. Brud ma to do siebie, że z czasem się utrwali. Dodatkowo mogą powstać również odbarwienia, które ciężko będzie usunąć lub co gorsza będzie już na to za późno. Podobnie jak w przypadku, niektórych plam typu sok z buraków czy wino tkaniny należy od razu zaprać. Zdecydowanie ułatwi to usunięcie plamy. Pranie sukni ślubnej również należy wykonać jak najszybciej.
Przejrzyj nasz cennik i przyjdź! Zaufaj nam – zrobimy to perfekcyjnie.